Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Plan lekcji

KLASA 1A

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 - 8.45

 

EDUKACJA WCZESN.

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

8.55 - 9.40

 

EDUKACJA WCZESN.

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

9.50 - 10.35

 

EDUKACJA WCZESN.

EDUKACJA WCZESN.

RELIGIA 

EDUKACJA WCZESN.

10.45 - 11.30

EW/WF

EDUKACJA WCZESN.

EDUKACJA WCZESN.

EDUKACJA WCZESN. 

 

11.40 - 12.25

EDUKACJA WCZESN.

EDUKACJA WCZESN.

J.ANGIELSKI

EDUKACJA WCZESN.

 

12.50 - 13.35

EDUKACJA WCZESN.

 J.ANGIELSKI

RELIGIA

EW/INFORMATYKA

 

13.45 - 14.30

EDUKACJA WCZESN.

 

 

 

 

KLASA 2A

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 - 8.45

 

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

 

8.55 - 9.40

 

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

 

9.50 - 10.35

RELIGIA

EDUKACJA WCZESN.

EW/WF

EDUKACJA WCZESN.

 

10.45 - 11.30

J.ANGIELSKI

EDUKACJA WCZESN.

EDUKACJA WCZESN.

EDUKACJA WCZESN.

J.ANGIELSKI

11.40 - 12.25

EDUKACJA WCZESN./INF

ED.MATEM.

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

12.50 - 13.35

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

13.45 - 14.30

EDUKACJA WCZESN.

 

RELIGIA

 

EDUKACJA WCZESN.

KLASA 3A

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 - 8.45

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

8.55 - 9.40

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

9.50 - 10.35

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

10.45 - 11.30

EDUKACJA WCZESN.

EW/WF

Z.KOMP.

RELIGIA

EDUKACJA WCZESN.

11.40 - 12.25

J.ANGIELSKI

EDUKACJA WCZESN.

RELIGIA

EDUKACJA WCZESN.

J.ANGIELSKI

12.50 - 13.35

 

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

 

13.45 - 14.30

 

EDUKACJA WCZESN.

 

EDUKACJA WCZESN.

 

KLASA 4A

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 - 8.45

 

 

G.WYCHOWAWCZA

 

 

8.55 - 9.40

RELIGIA 

JĘZYK ANGIELSKI

J.ANGIELSKI

MATEMATYKA

TECHNIKA

9.50 - 10.35

J.POLSKI

INFORMATYKA

J.POLSKI

J.POLSKI

J.POLSKI

10.45 - 11.30

MATEMATYKA

MATEMATYKA

MATEMATYKA

WYCH.FIZ. 

J.ANGIELSKI

11.40 - 12.25

PLASTYKA

WYCH. FIZ.

PRZYRODA

RELIGIA

WYCH. FIZ.

12.50 - 13.35

MUZYKA

J.POLSKI

 

PRZYRODA

HISTORIA

13.45 - 14.30

WYCH. FIZ.

 

 

 WDŻ co 2 TYG.

 

KLASA 5

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 - 8.45

MATEMATYKA

MATEMATYKA

G.WYCH

WYCH. FIZ.

 

8.55 - 9.40

J. ANGIELSKI 

J.ANGIELSKI

J.POLSKI

PLASTYKA

MATEMATYKA

9.50 - 10.35

J.POLSKI

HISTORIA

J.ANGIELSKI

MATEMATYKA

BIOLOGIA

10.45 - 11.30

HISTORIA

WYCH. FIZ.

MUZYKA

INFORMATYKA

RELIGIA

11.40 - 12.25

WYCH. FIZ.

J.POLSKI

TECHNIKA

J. POLSKI

J.POLSKI

12.50 - 13.35

 

RELIGIA

GEOGRAFIA

 WDŻ co 2 TYG.

 

13.45 - 14.30

   

WYCH. FIZ.

   

KLASA 6

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 - 8.45

MATEMATYKA 

MATEMATYKA

J.POLSKI 

MATEMATYKA

PRZYRODA

8.55 - 9.40

MUZYKA

J.POLSKI

TECHNIKA

J.POLSKI

MATEMATYKA

9.50 - 10.35

J.ANGIELSKI

PRZYRODA

MATEMATYKA

G. WYCH.

J.ANGIELSKI

10.45 - 11.30

J.POLSKI

RELIGIA

J.ANGIELSKI

PLASTYKA

WYCH. FIZ.

11.40 - 12.25

J.POLSKI

HISTORIA

WYCH. FIZ.

INFORMATYKA

HISTORIA

12.50 - 13.35

WYCH. FIZ.

WYCH.FIZ.

PRZYRODA

 WDŻ co 2 TYG.

RELIGIA

13.45 - 14.30

       

J.POLSKI

KLASA 7

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 - 8.45

J. ANGIELSKI

BIOLOGIA

J.ANGIELSKI MPJ 

HISTORIA

FIZYKA

8.55 - 9.40

J.POLSKI

CHEMIA

J.NIEMIECKI

WYCH. FIZ.

J.ANGIELSKI

9.50 - 10.35

CHEMIA

MATEMATYKA

MATEMATYKA

J.POLSKI

MATEMATYKA

10.45 - 11.30

INFORMATYKA

J.POLSKI

WYCH. FIZ.

MATEMATYKA

J.POLSKI

11.40 - 12.25

MATEMATYKA

RELIGIA

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

WYCH. FIZ.

12.50 - 13.35

FIZYKA

HISTORIA

G.WYCHOWAWCZA

PLASTYKA

GEOGRAFIA

13.45 - 14.30

WYCH.FIZ.

GEOGRAFIA

MUZYKA

BIOLOGIA

RELIGIA

14.35 - 15.20

J.NIEM

 

WDŻ co 2

   

KLASA 8

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 - 8.45

J.POLSKI

 

MATEMATYKA

J.POLSKI

J.POLSKI

8.55 - 9.40

MATEMATYKA

MATEMATYKA

INFORMATYKA

WOS

BIOLOGIA

9.50 - 10.35

WOS

J.ANGIELSKI

J.NIEMIECKI

MATEMATYKA

WYCH. FIZ.

10.45 - 11.30

CHEMIA

HISTORIA

J.ANGIELSKI

HISTORIA

FIZYKA

11.40 - 12.25

FIZYKA

J.POLSKI

WYCH. FIZ.

EDB

J.ANGIELSKI

12.50 - 13.35

WYCH. FIZ.

GEOGRAFIA

J.POLSKI

RELIGIA

G.WYCH.

13.45 - 14.30

J.NIEMIECKI

WYCH. FIZ.

CHEMIA

 WDŻ co 2 TYG.

 

14.35 - 15.20

DORADZTWO

 

RELIGIA

   

KLASA III GM

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 - 8.45

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

J.NIEMIECK

MATEMATYKA 

MATEMATYKA

8.55 - 9.40

CHEMIA

MATEMATYKA

GEOGRAFIA

INFORMATYKA

FIZYKA

9.50 - 10.35

MATEMATYKA

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

WYCH. FIZ.

J.ANGIELSKI

10.45 - 11.30

TECHNIKA

BIOLOGIA

J.POLSKI

J.POLSKI

WYCH. FIZ.

11.40 - 12.25

ISTORIAH

G.WYCH

MATEMATYKA

CHEMIA

RELIGIA

12.50 - 13.35

J.NIEMIECKI

WYCH. FIZ.

WYCH.FIZ.

WOS

J.POLSKI

13.45 - 14.30

GEOMETRIA MPJ

RELIGIA

EDB

HISTORIA

 

14.35 - 15.20

   

 WDŻ co 2

   

NAUCZANIE INDYWIDUALNE

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00 - 8.45

BIOL/CHEM 

     

J.ANGIELSKI

8.55 - 9.40

 

HISTORIA co 2 tyg

J. POLSKI 

   

9.50 - 10.35

MATEMATYKA

 

GEOGRAFIA/

WF

   

10.45 - 11.30

FIZYKA co 2 tyg.

 MATEMATYKA

     

11.40 - 12.25

J.NEM co 2 tyg.

 

INFORMATYKA

PLAST/MUZ

 

12.50 - 13.35

J.POLSKI

     

.

 

Zegar

Kalendarium

Luty 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Imieniny